overlay

Sürekli İşçi Alımı Noter Huzurunda Kura Usulu ve Kpss Puanına Göre İşkur Tarafından Belirlenen Aday Listeleri ve İstenen Başvuru Belgeleri/Sınav Takvimi

 Bakanlığımız tarafından 15 Ocak 2019 tarihinde Noter huzurunda kura usulü ile belirlenen ASIL ADAYLAR ile Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) puanına göre İŞKUR tarafından belirlenen adaylar EK-I Başvuru Belgelerini 18.01.2019 - 19.01.2019 tarihlerinde saat 17:00’a kadar İl Sağlık Müdürlüğümüz (B Blok) Genel Evrak Birimine elden teslim edeceklerdir.

 Başvuru belgelerinin teslim alınıp ilgili belgelerin incelenmesinden sonra, sözlü sınava alınacak aday listeleri ve sözlü sınav yeri, saat ve tarihlerine ilişkin bilgiler 21.01.2019 tarihinde İl Sağlık Müdürlüğümüz internet adresinden ilan edilecektir.

 Kuraya tabi mesleklerde ilan edilen münhal kadronun 4 (dört) katı aday sözlü sınava alınacaktır. Müdürlüğümüz tarafından yapılan belge kontrolü sonucunda; başvuru şartlarını taşımayanlar ile herhangi bir nedenle sözlü sınava katılamayacaklardan dolayı ilan edilen münhal kadronun 4 (dört) katından az sayıda adayın kalması halinde, yedek listenin ilk sırasındaki adaydan başlamak suretiyle azalan sayı kadar yedek aday sözlü sınava alınacaktır.

  18-19 Ocak 2019 tarihlerinde yedek adaylardan başvuru belgesi alınmayacak olup, yedek adayların belge teslim tarihi İl Sağlık Müdürlüğümüzce internet adresinden ilan edilecektir.

İlanen tebliğ olunur 17.01.2019


EK-I BAŞVURU BELGELERİ.pdf
EK-II SÜREKLİ İŞÇİ SINAV TAKVİMİ.pdf
AMBULANS SÜRÜCÜSÜ.pdf
BİLGİSAYAR SİSTEM KURULUM BAKIM ONARIM VE ARIZA GİDERME ELEMANI.pdf
BİYOMEDİKAL CİHAZ TEKNOLOJİLERİ SERVİS DESTEK ELEMANI.pdf
ELEKTRİKÇİ (GENEL).pdf
GÜVENLİK GÖREVLİSİ (SİLAHSIZ).pdf
HASTA KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME (ÖNLİSANS).pdf
HASTA KARŞILAMA VE YÖNLENDİRME GÖREVLİSİ (LİSANS).pdf
KLİNİK DESTEK ELEMANI (HASTANE).pdf
KURA KAPSAMINDAKİ ÖNCELİKLİLER LİSTESİ.pdf
ŞOFÖR (YOLCU TAŞIMA).pdf
VERİ GİRİŞ KONTROL İŞLETMENİ.pdf
YARDIMCI KLİNİK ELEMANI(DİŞ).pdf