22 şubat - perşembe günü Samsun Eğitim Ve Araştırma Hastanesi konferans salonunda gerçekleştirilecetir.
İl Sağlık Müdürlüğümüz koordinasyonunda, OMÜ Teknopark ve MEDİKÜM işbirliği ile düzenlenecek olan AR-GE SAĞLIK İNOVASYONU SEMPOZYUMU'muza Samsun ilindeki tüm sağlık tesislerinde (üniversite, kamu, özel) ve TR83 kapsamında bulunan Amasya, Tokat, Çorum illerinde görevli doktor, hemşire, ebe, teknisyen/tekniker ve diğer sağlık personelleri, üniversitelerin ilgili bölümleri (sağlık, mühendislik), MEDİKÜM temsilcileri, mali ve teknik destek kuruluşları (KOSGEB, OKA), ilgili kamu ve özel sektör temsilcileri, çevre illerin sağlık temsilcileri davetlidir.
![afis_1.jpg afis_1.jpg](https://dosyaism.saglik.gov.tr/Resim/67861/0/afis1jpg.png)
![afis_2.jpg afis_2.jpg](https://dosyaism.saglik.gov.tr/Resim/67863/0/afis2jpg.png)
DökümanlarAR-GE ve Sağlık İnovasyonu Sempozyumu_1.pdf
AR-GE ve Sağlık İnovasyonu Sempozyumu_2.pdf