overlay

Samsun Hedef 55.555 Aşı Kampanyası

SAMSUN VALİLİĞİ 
SAMSUN İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ HEDEF 55.555 AŞI KAMPANYASI
KAMPANYA ÇEKİLİŞ KATILIM KOŞULLARI VE DETAYLARI

Çekilişle verilecek olan hediyeler: 10 Adet Bisiklet, 400 Adet Samsunspor Forması, 3 Adet Telli Çalgı, 500 Adet Lunapark Bileti, 200 Adet Aquapark Bileti, 600 Adet Kitap (Nutuk), 100 Kişiye ait Telefon Faturası ödemesi.

Talihliler; 

1.Kampanya, aşağıdaki koşulları kapsar ve katılımcılar kampanyaya katılmadan evvel bu koşulları eksiksiz okuyup, kabul ettikleri takdirde kampanyaya katılabilirler. Katılımcıların kampanyaya katılım başvurusunda bulunması halinde tüm kampanya şart ve koşullarının okunmuş ve kabul edilmiş olduğu varsayılır. Kampanyaya katılanların, işbu katılım koşullarının herhangi birine veya sürelere uymaması, eksik bilgi ve belge ibraz etmesi halinde yapılan başvuru geçersiz sayılır ve katılımcı kampanyadan faydalanamaz, kendisine ilave bir hak tanınmaz.
2.Kampanya katılımcısı, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesi https://samsunism.saglik.gov.tr/ üzerinden kampanya hakkında bilgilere ve kampanya katılım koşullarına ulaşabilir.
3.Katılımcı çekilişten yalnızca 1 (bir) kez faydalanabilir. 
4.Kampanya tarihi 30 Temmuz 2021 olarak belirlenmiştir. 
5.Kampanyaya katılım ücretsizdir.
6.Hediyelerin tamamı için asil ve yedek talihliler belirlenecektir.
7.Twitter sosyal medya hesapları üzerinden #SamsunHEDEF55555AŞI etiketi ile retweet eden, 30 Temmuz 2021 tarihinde, Samsun’ da bulunan aşı duraklarında aşı olmuş kişiler arasından yapılacak olan çekilişle belirlenecektir. 10 adet bisiklet hediyesi talihlileri diğer şartlara ek olarak 17-30 yaş arası gençler arasından seçilecektir. 
8.Kampanya şartlarına uymayan bir durum tespit edildiğinde, Samsun İl Sağlık Müdürlüğü söz konusu hediye çekiliş haklarını kayıtsız şartsız iptal etme hakkını saklı tutar.
9.Çekiliş sonuçları 11 Ağustos tarihinde, akşam 19.55’ te Samsun İl Sağlık Müdürlüğü Web Sitesi ve Samsun İl Sağlık Müdürlüğü sosyal medya hesaplarından ilan edilecektir. 
10.Çekiliş sonuçlarının ilan edilmesinin ardından Asil ve Yedek talihlilerden kendi twitter sosyal medya hesapları üzerinden iletişim bilgilerini direkt mesaj yoluyla göndermeleri istenecektir. Asil talihlilerin iki gün içinde iletişim bilgilerini kendi sosyal medya hesapları direk mesaj yolu ile göndermemeleri durumunda hakları yedek talihliye devredilecektir. Kazanan yedek talihliler ikinci bir duyuru ile ilan edilecektir. Kazanan talihlilere hediyeleri Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından teslim edilecektir. 
11.Katılımcılar, kampanyaya bağlı katılım esnasında veya sonrasında meydana gelebilecek herhangi bir sorundan, kendisinin her türlü ihmal ve kusurlarından kaynaklanabilecek maddi, manevi, bedeni bir zarar veya ziyandan, herhangi bir kaza veya benzeri bir zarar görmesinden dolayı doğrudan veya dolaylı olarak Samsun İl Sağlık Müdürlüğü’ nü sorumlu tutamaz. Katılımcı bu halde, bu firmalardan herhangi bir tazminat veya sair ödeme talep etmeyeceğini gayrikabili rücu kabul, beyan ve taahhüt ederler.
12.İşbu kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir.
13.Samsun İl Sağlık Müdürlüğü kampanyayı herhangi bir zamanda, herhangi bir nedenle iptal etme ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.
14.İşbu kampanya Samsun İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir. Kampanyayla ilgili tüm sorularınız ve detaylı bilgi talepleriniz için irtibat bilgileri aşağıdaki gibidir.
 Adres: Adalet Mahallesi 100. Yıl Bulvarı No:232 İLKADIM/SAMSUN       
 Telefon:(0362) 311 25 00 Faks:(0362) 311 25 08- 239 00 55
  https://samsunism.saglik.gov.tr/


 
SM - Ası Kampanyası Destek Veren Firmalar.jpg